Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Klub Seniora

 

Klub Seniora „Służewiak” to wieloletnia tradycja wspólnych spotkań i wydarzeń skierowanych do naszych, służewieckich nestorów. Od kwietnia 2017 klub zmienił swoją siedzibę i obecnie znajduje się na ul. Mozarta 1 (V piętro). Wraz ze zmianą siedziby, nastąpiła zmiana oferty, której rozszerzona formuła widnieje w poniższym harmonogramie.

Oferta klubu jest skierowana do członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”. Spośród zaproponowanych zajęć z pewnością każdy Senior wybierze coś dla siebie. Naszą najważniejszą misją jest integracja społeczna. Chcemy, żeby każdy czuł się w klubie jak u siebie w domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć odpowiednią atmosferę i warunki ku temu.

Seniorze, przyjdź, zobacz i zostań z nami na dłużej :)


Harmonogram zajęć Klubu Seniora "Służewiak"

(w razie pytań prosimy o kontakt z Animatorem Kultury: 519 828 537)

Zachęcamy do pobrania i uzupełnienia karty zgłoszeniowej na zajęcia Klubu Seniora "Służewiak". Wypełniony wniosek prosimy przesłać do p. Alicji Pietruszka na adres mailowy  a.pietruszka@smsnd.pl lub wydrukować i dostarczyć do siedziby Spółdzielni przy ul. Mozarta 1, (Klub Seniora - V piętro).


Szczegółowe informacje o aktualnym planie realizowanych zajęć można uzyskać u Pani Alicji Pietruszka pod nr tel. 519 828 537, e-mail: a.pietruszka@smsnd.pl