Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Sport i rekreacja

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew”

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew”

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew” zaprasza wszystkich mieszkańców Osiedla „Służew nad Dolinką” do udziału w zajęciach sportowych prowadzonych przez klub, tj.: piłka nożna, ultimate frisbee, siłownia.

W ramach OKS „Slużew” działa:

1. Sekcja piłki nożnej:

  • drużyna młodzików
  • drużyna juniorów
  • dwie drużyny seniorów

2. Sekcja ultimate frisbee:

  • drużyna żeńska
  • drużyna męska
  • drużyna mieszana (mix)

Klubem kierują osoby: Ireneusz Wróblewski,  Łukasz Tomaszewski, Aghan Emiroglu, Łukasz Brzostowski, Dominik Zawadzki, Michał Lorenc.

Zajęcia w okresie letnim odbywają się na stadionie klubu „ARENA-SŁUŻEW” przy ul. Noskowskiego. W okresie zimowym zajęcia odbywają się w szkole podstawowej Nr. 107 oraz w gimnazjum Nr. 11 jak również na innych obiektach sportowych na terenie Warszawy i woj. Mazowieckiego (m.in. ligi na otwartych boiskach, turnieje, ligi halowe, mecze sparingowe i towarzyskie).

W okresie swojej dotychczasowej działalności OKS „Służew” zdobył ponad 100 pucharów, w tym puchar „Fair Play” oraz puchar za 3 miejsce w międzynarodowym turnieju piłki halowej w Enschede w Holandii a zawodnicy zdobyli dziesiątki medali, statuetek, dyplomów i wyróżnień indywidualnych.

OKS „Służew” nie pobiera opłat za uczestnictwo w treningach.

Szczegółowych informacji o działalności klubu udziela p. Ireneusz Wróblewski pod nr tel. 507 555 401.



Zapraszamy do korzystania z siłowni plenerowych przy ul. Noskowskiego, Łukowej i Bacha/Batuty oraz boiska piłkarskiego przy ul. Mozarta