Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Sport i rekreacja

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew”

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew”

Osiedlowy Klub Sportowy „Służew” zaprasza wszystkich mieszkańców Osiedla „Służew nad Dolinką” do udziału w zajęciach sportowych prowadzonych przez klub.

W ramach OKS „Służew” działa:

1. Sekcja piłki nożnej:

  • drużyna młodzików
  • drużyna juniorów
  • dwie drużyny seniorów

2. Sekcja piłki siatkowej:

  • drużyna mieszana dorośli

 

Klubem kierują osoby: Ireneusz Wróblewski, Łukasz Tomaszewski.

Zajęcia piłkarskie w okresie letnim odbywają się na stadionie klubu „ARENA-SŁUŻEW” przy ul. Noskowskiego. W okresie zimowym zajęcia piłki nożnej i siatkówki odbywają się w szkole podstawowej nr 46 przy ul. Podbipięty jak również na innych obiektach sportowych na terenie Warszawy i woj. Mazowieckiego (m.in. ligi na otwartych boiskach, turnieje, ligi halowe, mecze sparingowe i towarzyskie).

W okresie swojej dotychczasowej działalności OKS „Służew” zdobył ponad 100 pucharów, w tym puchar „Fair Play” zdobyty na Turnieju o Puchar Perły Złotokłos (Piaseczno) oraz puchar za 3 miejsce w międzynarodowym turnieju piłki halowej w Enschede w Holandii a zawodnicy zdobyli dziesiątki medali, statuetek, dyplomów i wyróżnień indywidualnych.

OKS „Służew” nie pobiera opłat za uczestnictwo w treningach.

Szczegółowych informacji o działalności klubu udziela p. Ireneusz Wróblewski pod nr tel. 507 555 401.Zapraszamy do korzystania z:

- siłowni plenerowych przy ul. Noskowskiego, Łukowej, Bacha/Batuty

- zmodernizowanych boisk piłkarskich przy ul. Mozarta, Noskowskiego, Wałbrzyskiej

- Mini-golfa przy ul. Mozarta