Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Sonata nad Dolinką

Perła Służewa - wytchnienie w sercu wielkiego miasta

„Sonata nad Dolinką”, przy Parku Dolina Służewska i Potoku Służewieckim, to 135 wygodnych, jasnych mieszkań o metrażach od 29 do 109 m2, z możliwością przebudowy ścian działowych według własnych potrzeb. Dźwiękoszczelne szyby ochronią mieszkańców przed wielkomiejskim szumem, a wysokie okna doświetlą pomieszczenia, gwarantując doskonały widok.

Kameralne klatki schodowe (3 – 4 mieszkania na piętrze), podziemne garaże, komórki, stojaki na rowery, wózkownie i lokale usługowe spełnią potrzeby osób ceniących komfort, ciszę i wygodę. 

Prostota klasycznej elewacji, wykonanej z wysokiej jakości materiałów, idealnie wpisuje się w charakter otoczenia. Dominującym kolorem jest biel kontrastująca z eleganckim antracytem i głęboką, ciemną czerwienią. Starannie dobrana, różnorodna roślinność pokryje część powierzchni dachów najnowszego budynku przy ul. Sonaty.

Gdzie potok płynie z wolna

Tereny Parku Dolina Służewska, z malowniczo płynącym Potokiem Służewieckim, to jeden z nielicznych w stolicy tak rozległych, zielonych, naturalnie pięknych terenów. Okazałe drzewa, krzewy wśród dziko rosnących traw i ziół, liczne oczka wodne zapraszają różnorodne gatunki zwierząt i ptaków, tworząc w tym niezwykłym miejscu wyjątkową enklawę.

Tutaj, w jednej z najładniejszych części prestiżowego Mokotowa, powstaje najnowsza inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”.

Pół mi-nuty do metra

Na zachodniej elewacji budynku zaprojektowano zewnętrzną windę, którą mieszkańcy zjadą bezpośrednio do wejścia na stację metra Służew. To absolutnie unikatowe rozwiązanie zapewni niespotykany nigdzie komfort i błyskawiczną komunikację z innymi dzielnicami Warszawy.

Oprócz błękitnego nieba...

Służew nad Dolinką, oprócz zieleni, ciszy i doskonałej komunikacji, oferuje także wiele udogodnień niezbędnych w codziennym życiu.

Nieopodal są przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum i liceum. W kilka minut dojdziemy do centrum handlowego. Tuż za rogiem znajdują się osiedlowe sklepy, punkty usługowe, bazary ze świeżą żywnością, apteki, nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.

Z inicjatywy Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką” od 10 lat działa świetlica dla dzieci od 7 do 16 lat, oferująca nieodpłatne zajęcia edukacyjne i wychowawcze.

Osiedle Służew nad Dolinką to możliwość codziennego obcowania z kulturą: Służewski Dom Kultury, Klub Seniora „Służewiak”, Narodowy Instytut Audiowizualny. Ciekawe spotkania, koncerty, wykłady, spektakle, wystawy i wartościowe zajęcia przyciągają znamienitych gości z Polski i ze świata.

To także wymarzone miejsce dla miłośników sportu i rekreacji. Od wielu lat funkcjonuje, z ogólnopolskimi sukcesami, Osiedlowy Klub Sportowy. Klub, mający do dyspozycji nowoczesny obiekt „Arena Służew”, jest finansowany przez Spółdzielnię i nie pobiera opłat za uczestnictwo w treningach. Dolina Służewska, z liczną siecią ścieżek rowerowych i doskonałymi warunkami do joggingu i spacerów, to idealne miejsce czynnego wypoczynku.

Każdego roku, Spółdzielnia oraz Służewski Dom Kultury, organizują na Osiedlu Piknik Rodzinny. W trakcie pikniku odbywają się koncerty i występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów Służewskiego Domu Kultury, a dla uczestników oferowane są różne gry, zabawy i warsztaty.


W odległości 200 m od inwestycji usytuowany jest atrakcyjny teren rekreacyjno-wypoczynkowy "Górki Służewskie", sfinansowany częściowo ze środków budżetu partycypacyjnego (edycja 2016 r.). Na terenie tym powstał plac zabaw dla dzieci wraz z linarium i boiskiem do gry w siatkówkę, siłownia plenerowa, a największą atrakcją jest fontanna, ciesząca się ogromną popularnością. Jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na Służewie.

W przyziemiu nowego budynku, dla wygody mieszkańców, powstanie przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej.

Na Osiedlu, w pobliżu inwestycji znajdzie się coś dla miłośników dobrej książki. W siedzibie Spółdzielni, przy  ul. Mozarta 1, na V piętrze znajduje się Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 140 należąca do filii Bibliotek Publicznych im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Warto mieszkać na Służewie

Zapytaj o mieszkanie - szybki kontakt i finansowanie

Agnieszka Kołodziej

Pracujemy:

  • Poniedziałek 10:00 - 18:00
  • Wtorek, Środa, Czwartek 8:00 - 16:00
  • Piątek 8:00 -15:00

tel. (22) 543 92 09 / 502 533 299

e-mail: sonata@smsnd.pl

RODO - obowiązek informacyjny

Finansowanie

Chcąc zapewnić kompleksową obsługę naszych Klientów, współpracujemy z pośrednikiem kredytu hipotecznego - Finamax. Eksperci Kredytowi Finamax pomagają w szybkim i optymalnym sfinansowaniu nieruchomości.