Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Bezpieczne wakacje nad Dolinką

W dniu 12 czerwca br. w siedzibie Spółdzielni odbyło się spotkanie dotyczące bezpieczeństwa na terenie Spółdzielni.  W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy naszego Osiedla oraz zaproszeni goście, w tym przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej.

Na spotkaniu zostały omówione m.in. działania podejmowane przez Policję w zakresie poprawy bezpieczeństwa oraz metody zabezpieczenia mieszkań, rowerów i samochodów.

Liczna obecność mieszkańców i zaangażowanie, kolejny raz udowodniły, że sprawy bezpieczeństwa są dla naszej społeczności bardzo ważne. Dziękujemy za dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami i pomysłami na poprawę bezpieczeństwa. Opinia mieszkańców jest dla nas szczególnie istotna, gdyż to mieszkańcy  na co dzień obserwują różnego rodzaju zdarzenia i sytuacje wymagające interwencji odpowiednich służb.

Po wakacjach planowane jest  kolejne spotkanie, które uwzględni ważne tematy poruszone przez mieszkańców i zaproszonych gości.

Będziemy również się starali wdrożyć jak najwięcej  sugestii i zaleceń mieszkańców oraz właściwych służb, aby nasza Dolinka była jeszcze bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich jej mieszkańców.