Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Pożegnanie

Zbigniew Kotula (1941-2019)

W dniu 17 czerwca br. dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci śp. Zbigniewa Kotuli – członka Spółdzielni, członka Rady Nadzorczej,  mieszkańca budynku przy ul. Bacha 26.

Pan Zbigniew Kotula był z wykształcenia ekonomistą. Przez całe swoje życie zawodowe pracował w instytucjach państwowych, pełniąc funkcje kierownicze.

Z osiedlem „Służew nad Dolinką” związany był od samego początku.  Działał  społecznie w samorządzie spółdzielczym. Pełnił wiele funkcji społecznych w Spółdzielni Mieszkaniowej „Mokotów”,  następnie  po podziale – w Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”.  Był członkiem Rady Nadzorczej kilku kadencji, wieloletnim przewodniczącym Komisji Finansowo-Rewizyjnej. W ubiegłym roku został ponownie wybrany do Rady Nadzorczej oraz na funkcję przewodniczącego Komisji Finansowo-Rewizyjnej. Działał również w Komitecie Domowym budynku przy ul. Bacha 26.

W swojej działalności koncentrował się na aspektach finansowych i ekonomicznych. Był świetnym znawcą zagadnień ekonomicznych dotyczących spółdzielni mieszkaniowych.  Posiadał szeroką wiedzę w zakresie zarządzania i organizacji pracy. Przywiązywał ogromną wagę do prowadzenia w naszej Spółdzielni prawidłowej gospodarki finansowej i właściwej organizacji pracy.  Zawsze merytorycznie przygotowany do rozpatrywanych zagadnień.

Był profesjonalistą, a jednocześnie człowiekiem o wielkiej życzliwości i pogodzie ducha. Zawsze z optymizmem patrzył w przyszłość. Pan Zbigniew Kotula był człowiekiem powszechnie szanowanym i lubianym. Oddany rodzinie. Na osiedlu miał bardzo wielu przyjaciół i znajomych.

Będzie Go bardzo brakowało.