Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili

Turniej tenisa stołowego za nami

Za nami 1 Amatorski Turniej Tenisa Stołowego dla Seniorów (50+) o Puchar Prezesa SM "Służew nad Dolinką". Wspaniała atmosfera w duchu rywalizacji fair play, towarzyszyła wszystkim zawodnikom zgłoszonym do zawodów (21.01.2018 r.). Otwarta formuła przyciągnęła wielu mieszkańców osiedla jak i innych zakątków stolicy. W sumie zmagania objęły dwudziestu czterech Seniorów.

Puchar Prezesa trafił w ręce Zbigniewa Samoraja, który w finale pokonał Wojciecha Węgrowicza. W meczu o III miejsce Stanisław Kaczanowski zwyciężył z Markiem Korzemskim. Wyjątkowym wyróżnieniem został obdarowany najstarszy zawodnik turnieju, Pan Jerzy Szymoński. Wszystkie nagrody wręczył Wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Służew nad Dolinką", Janusz Przewłocki.

Z pewnością nie były to ostatnie tego typu zmagania zorganizowane przez SM "Służew nad Dolinką" i Klub Seniora "Służewiak". Jednocześnie informujmy, że na ul. Mozarta 1, w siedzibie Spółdzielni, na V piętrze są dostępne dla mieszkańców dwa stoły ping-pongowe. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 19:00 oraz w piątki od 8:00 do 15:00.

PS. Serdeczne podziękowania kierujemy dla Pana Borysa Liiwszyca oraz Michała Popielczyka za współorganizację i opiekę sędziowską turnieju.