Skip to main content
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

W dniu 21 maja br., na malowniczych terenach amfiteatru osiedlowego, odbył się kolejny już Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Spółdzielnię oraz Służewski Dom Kultury. Piknik miał w tym roku charakter jubileuszowy z uwagi na 25-lecie naszej Spółdzielni.
W jego trakcie przewidziano wiele atrakcji dla dzieci, które z ochotą brały udział w grach, warsztatach i zabawach. Można było także skorzystać z przejażdżki na koniku, a wśród zebranych spacerowali clowni-szczudlarze. Piknik uświetnił koncert Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej The Engineers Band oraz występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów Służewskiego Domu Kultury. Dokonano także losowania nagród w Konkursie Jubileuszowym (nagrodą główną był rower miejski). Wręczenia nagród dokonali: Prezes Zarządu Grzegorz Jakubiec, Przewodniczący Rady Nadzorczej Rafał Miastowski oraz Jego Zastępca Piotr Stasiak.
Podczas Pikniku, w części zachodniej Spółdzielni, zasadzono także wiąz holenderski, odmiana "Wredei". Jest to pierwsze drzewo tego gatunku na Osiedlu. W ten sposób symbolicznie upamiętniono 25-lecie Spółdzielni. Mamy nadzieję, że drzewko będzie świadkiem kolejnych jubileuszy!