Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

grudzień 19, 2016

Magazyn Nad Dolinką

Serdecznie zapraszamy do lektury 24. Numeru Magazynu "Nad Dolinką"
Czytaj więcej


listopad 14, 2016

Odsłonięcie rzeźby Orła Piastowskiego

13 listopada br. na terenie osiedla miała miejsce uroczystość odsłonięcie rzeźby Orła Piastowskiego, autorstwa artysty plastyka¸ wybitnego snycerza Polskich Orłów, Bogusława Niedźwieckiego. Zlokalizowana na terenie pomiędzy budynkami: Bacha 34A i Batuty 7D rzeźba upamiętnia 1050-lecie Chrztu Polski.
Czytaj więcej

listopad 08, 2016

ZAPROSZENIE NA ODSŁONIĘCIE ORŁA PIASTOWSKIEGO

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Osiedla na uroczyste odsłonięcie Orła Piastowskiego dla upamiętnienia 1050-lecia Chrztu Polski - w dniu 13 listopada 2016 r., o godzinie 15.00 pomiędzy budynkami Bacha 34A i Batuty 7D.
Czytaj więcejwrzesień 12, 2016

Zamknięcie Oddziału w Warszawie przy ul. Puławskiej 255 Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” informuje, że z dniem 30 września 2016 r. zostanie zamknięty Oddział w Warszawie przy ul. Puławskiej 255 Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. Opłaty za użytkowanie lokalu mieszkalnego (bez prowizji) można regulować w PKO BP S.A. XVI Oddz. przy ul. Wałbrzyskiej 11. Bank czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00.

wrzesień 01, 2016

Finał międzynarodowego turnieju piłkarskiego na mini-stadionie Arena Służew.

3 września 2016 roku w godz. 9-15 odbędzie się finał międzynarodowego turnieju piłkarskiego chłopców rocznik 2006-2007. W rozgrywkach finałowych udział wezmą drużyny: OKS „Służew”, „Polesie” Mozyr z Białorusi, Akademia Sportu – Wesoła, „Orlik Mokotów”. Turniej rozegrany będzie na mini-stadionie Arena Służew, przy ul. Noskowskiego. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.
Czytaj więcej

sierpień 11, 2016

Wspomnienie

Z ogromnym bólem i smutkiem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci o. Witolda Słabiga, wieloletniego proboszcza parafii pw. św. Dominika na Służewie. O. Witolda zapamiętamy jako wspaniałego duszpasterza, o wielkim sercu i głębokiej mądrości życiowej, otwartego na ludzi i świat. Jako proboszcz parafii, o. Witold był nie tylko opiekunem duchowym wiernych, ale również inicjatorem wielu cennych przedsięwzięć i wydarzeń dla całej społeczności lokalnej.
Czytaj więcej

sierpień 02, 2016

Pamiętamy

1 sierpnia, o godz. 17 upamiętniliśmy, wspólnie z Mieszkańcami Osiedla oraz Dyrektor SDK p. Ewą Willman, 72. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, oddając hołd Powstańcom oraz poległej w Powstaniu ludności cywilnej. Kwiaty przy symbolicznym miejscu pamięci na rogu ulic Bacha i Batuty złożyli w imieniu społeczności osiedlowej: Z-ca Przewodniczącego RN p. Piotr Stasiak oraz członkowie Zarządu p. Grzegorz Jakubiec i p. Janusz Przewłocki.
Czytaj więcej

lipiec 06, 2016

ANKIETA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA SPÓŁDZIELNI

W systemie EDIS zamieszczona została ankieta dotycząca funkcjonowania naszej Spółdzielni. Jest ona także dostępna w wersji papierowej w Kancelarii Spółdzielni przy ul. Bacha 31. Będziemy wdzięczni za jej wypełnienie. Opinia Mieszkańców i zgłaszane uwagi dotyczące naszej działalności są dla nas bardzo ważne.

czerwiec 30, 2016

Magazyn NAD DOLINKĄ

Serdecznie zapraszamy do lektury 23. Numeru Magazynu "Nad Dolinką". Jeszcze dziś zostanie on Państwu dostarczony do skrzynek pocztowych. https://smsnd.pl/gazetka/nad_dolinka_23.pdf

czerwiec 16, 2016

JESTEŚMY NA INSTAGRAMIE

Tych z Państwa, którzy korzystają z serwisu społecznościowego Instagram, zapraszamy do obserwowania naszego oficjalnego profilu: https://www.instagram.com/smsnd.official/

czerwiec 16, 2016

KONKURS BALKONOWY

Ruszyła tegoroczna edycja konkursu na najpiękniej ukwiecony balkon i otoczenie budynku. Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 sierpnia. Zgłoszenia można wysyłać e-mailem na: kancelaria@smsnd.pl lub składać tradycyjnie na piśmie, w pok. 24 w biurze Spółdzielni przy ul. Bacha 31. Prosimy o dołączenie zdjęć. Gorąco zapraszamy do udziału. Najlepsze ukwiecenia będą nagrodzone!

czerwiec 16, 2016

BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2016

Od 14 do 24 czerwca będzie trwało głosowanie na projekty zgłoszone do budżetu partycypacyjnego m.st. Warszawy. Głosować można osobiście w Urzędzie Dzielnicy lub elektronicznie. Tylko w dniu 14 czerwca br. w godz. 15-19 głos można było oddać w Służewskim Domu Kultury przy ul. Bacha 15.
Czytaj więcej

czerwiec 16, 2016

MEDAL EUROPEJSKI DLA SPÓŁDZIELNI

W dniu 8 czerwca 2016 r. Prezes Zarządu Grzegorz Jakubiec odebrał z rąk Prezesa Business Centre Club Marka Goliszewskiego Medal Europejski (Edycja XXVII 2016) za działalność społeczną Spółdzielni. Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. Wyróżniane są wybory i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w Teatrze Wielkim.


maj 24, 2016

Fotorelacja z Pikniku Rodzinnego

W dniu 21 maja br., na malowniczych terenach amfiteatru osiedlowego, odbył się kolejny już Piknik Rodzinny, zorganizowany przez Spółdzielnię oraz Służewski Dom Kultury. Piknik miał w tym roku charakter jubileuszowy z uwagi na 25-lecie naszej Spółdzielni.
Czytaj więcej

maj 19, 2016

Podsumowanie Walnego Zgromadzenia

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” wspólnie ze Służewskim Domem Kultury serdecznie zaprasza na Rodzinną Majówkę na Służewie, która odbędzie się na terenie amfiteatru na tyłach budynku przy ul. Bacha 20.
Czytaj więcej

maj 16, 2016

Rodzinna Majówka na Służewie

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” wspólnie ze Służewskim Domem Kultury serdecznie zaprasza na Rodzinną Majówkę na Służewie, która odbędzie się na terenie amfiteatru na tyłach budynku przy ul. Bacha 20. Zapraszamy wszystkich mieszkańców, w szczególności dzieci. Jak co roku będzie wiele atrakcji. W konkursie Jubileuszowym do wygrania wiele cennych nagród (nagroda główna – rower miejski). Impreza odbędzie się 21 maja (sobota) 2016 roku. Rozpoczęcie od godz. 14.00. O godz. 14.00, 16.00 i 18.00 zagra THE ENGINEERS BAND (Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej).

maj 11, 2016

Dzień Otwarty na budowie przy ul. Mozarta

Osoby zainteresowane obejrzeniem ostatnich dostępnych lokali mieszkalnych w naszej inwestycji Mozarta - Dom nad Dolinką zapraszamy na Dzień Otwarty na budowie, organizowany już w najbliższą sobotę (14.05.2016r.) w godzinach 12.00 - 14.00. Wejście na teren budowy od ul. Wróbla.


kwiecień 19, 2016

Walne Zgromadzenie

Zarząd Spółdzielni, działając na podstawie § 23 ust. 1 Statutu, zwołał Walne Zgromadzenie, które stosownie do postanowień § 21 ust. 2 i 3 Statutu Spółdzielni obradować będzie w pięciu częściach. Poniżej porządek obrad oraz terminy i miejsce obrad poszczególnych części Walnego Zgromadzenia. Materiały oraz projekty uchwał, będące przedmiotem obrad dostępne są dla Członków w biurze Spółdzielni (sekretariat) oraz po zalogowaniu się w systemie EDIS - w zakładce "Aktualności". Zawiadomienie o zwołaniu walnego zgromadzenia

kwiecień 07, 2016

Wyróżnienie Samorządowiec-Spółdzielca

W dniu 6 kwietnia br. Pan Rafał Miastowski - przewodniczący Rady Nadzorczej naszej Spółdzielni otrzymał wyróżnienie "Samorządowiec-Spółdzielca" za owocną współpracę ze spółdzielcami w roku 2015, które zostało przyznane przez Krajową Radę Spółdzielczą oraz redakcję magazynu "Tęcza Polska". Pan Rafał Miastowski od lat związany jest z samorządem, działa w różnych organizacjach społecznych, a także w ruchu harcerskim. Jest społecznikiem i miłośnikiem Warszawy. Funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej naszej Spółdzielni pełni od kwietnia ubiegłego roku. Relacja z wręczenia wyróżnień (od 8:30 min. wręczenie wyróżnienia p. Rafałowi Miastowskiemu)


marzec 01, 2016

Jubileusz 25-lecia Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką”

W dniu 29 lutego br. w siedzibie Narodowego Instytutu Audiowizualnego odbyła się uroczystość 25-lecia naszej Spółdzielni, która powstała w wyniku wydzielenia się z zasobów SM „Mokotów”. Podział dużej mokotowskiej spółdzielni był konsekwencją ogólnokrajowych przemian ustrojowych i gospodarczych.
Czytaj więcej

luty 22, 2016

Informacja w sprawie bonifikaty z tytułu użytkowania wieczystego gruntów za 2016 r.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” uprzejmie informuje, że zgodnie z art.74 ust.2 Ustawy z dnia 21.08.1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2015r, poz. 1774 ze zmianami) osoby posiadające tytuł prawny do lokalu (spółdzielcze własnościowe lub lokatorskie prawo do lokalu oraz odrębną własność) mogą się ubiegać o bonifikatę z tytułu użytkowania wieczystego gruntów za 2016r.
Czytaj więcej