Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 
grudzień 22, 2014

Magazyn NAD DOLINKĄ

Serdecznie zapraszamy do lektury 20. Numeru Magazynu "Nad Dolinką". Jeszcze dziś zostanie on Państwu dostarczony do skrzynek pocztowych. https://smsnd.pl/gazetka/nad_dolinka_20.pdf

grudzień 01, 2014

Spółdzielnia otrzymała tytuł Firmy Dobrze Widzianej 2014

W Pałacu Lubomirskich w Warszawie w dniu 25 listopada 2014 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Firma Dobrze Widziana”. Gospodarzami spotkania byli: Witold Zaraska, honorowy Przewodniczący Rady Głównej BCC, Paweł Łukasiak, Przewodniczący Kapituły, prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Paweł Oksanowicz, członek Kapituły, prowadzący uroczystość, ks. Andrzej Sikorski, członek Kapituły, prezes Fundacji "Być Bardziej". Poza naszą Spółdzielnią tytuły przyznano jeszcze 28 firmom.
Czytaj więcej

październik 31, 2014

Informacja na temat spotkań komitetów domowych z Radą Nadzorczą

W dniach od 25 września 2014 r. do 27 października 2014 r. odbywały się zorganizowane przez Radę Nadzorczą po raz kolejny, spotkania z Komitetami Domowymi. Jedynie Komitet Domowy z Batuty 7, podobnie jak w latach poprzednich, nie skorzystał z zaproszenia.
Czytaj więcej

październik 06, 2014

Instruktaż prewencyjno - szkoleniowy w zakresie bezpieczeństwa osób starszych

Klub Seniora „Służewiak” zaprasza na instruktaż prewencyjno – szkoleniowy w zakresie bezpieczeństwa osób starszych na Naszym osiedlu (m.in. zapobieganie kradzieży na tzw. wnuczka). Szkolenie odbędzie się w dniu 8 października 2014 r. (środa) o godz. 15.00 w Klubie Seniora przy ul. Elsnera 32 (domofon nr 1) i zostanie przeprowadzone przez policjantów Komisariatu Policji Warszawa II Mokotów. WSTĘP WOLNY Informacje w sprawie spotkania pod nr tel. 519 828 537

wrzesień 25, 2014

Budowa przedszkola

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Służew nad Dolinką” uprzejmie informuje, iż w najbliższych dniach rozpoczną się prace związane z budową 4-oddziałowego przedszkola, w miejscu obecnie istniejącej hydroforni pomiędzy budynkami Batuty 7, 7A, 7D i 7C.
Czytaj więcej

sierpień 01, 2014

PAMIĘTAMY. 1944-2014

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Służew nad Dolinką" w hołdzie Powstańcom. Żywy Znak Polski Walczącej wykonaliśmy z zimozielonych krzewów w 70 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego przy ul. Batuty r. Bacha. W godzinie "W" zatrzymajmy się na chwilę aby oddać hołd poległym Powstańcom i Mieszkańcom Warszawy.

lipiec 28, 2014

Informacja dotycząca zasad segregowania odpadów

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” informuje, iż od 01.08.2014 roku odpady z budynków będą odbierane przez firmę „Lekaro”. Częstotliwość i dni odbioru odpadów nie ulegają zmianie. Informacje dotyczące zasad segregowania odpadów będą umieszczone na skrzynkach na listy oraz są dostępne na stronie internetowej www.lekaro.pl, lub na facebooku oraz w biurze Spółdzielni.

lipiec 25, 2014

Wizyta Spółdzielców Indyjskich

W dniu 23 lipca br. naszą Spółdzielnię odwiedziła 17-osobowa delegacja spółdzielców indyjskich, w tym między innymi Prezes Krajowego Związku Spółdzielczego Indii Pan dr Chandra Pal Singh Yadva oraz Prezes Krajowego Związku Indyjskich Spółdzielni Pracy Pan Ashok Dabas. Nasze Osiedle zostało wytypowane do wizytacji - jako jedno z najlepiej zarządzanych w Warszawie - przez Związek Rewizyjny Spółdzielni Mieszkaniowych RP pod przewodnictwem Pana dr Jerzego Jankowskiego, który także brał udział w spotkaniu
Czytaj więcej

lipiec 24, 2014

Ostrzeżenie

ostrzegamy, zwłaszcza osoby starsze, przed oszustami , którzy pojawili się na osiedlu. Przykład: starsza pani próbuje wsiąść do windy. Młody, schludny człowiek ostrzega, że jest kłopot z windą i oferuje pomoc w zaniesieniu zakupów na piętro. Pani przyjmuje pomóc i jest bardzo wdzięczna. Kiedy w domu rozpakowuje zakupy orientuje się, że z torby zniknął portfel. Oszuści mogą stosować inne bardzo uprzejme i grzeczne „sztuczki”. Prosimy o czujność.

lipiec 24, 2014

Relacja z Galii Spółdzielczości Polskiej

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Galii Spółdzielczości Polskiej, która odbyła się w dniu 26.06.2014r. z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości.


czerwiec 04, 2014

Medal Europejski

Uczestnikami uroczystości byli laureaci - przedsiębiorcy należący do Business Centre Club, a także zasłużeni przedstawiciele świata nauki - laureaci Honorowych Medali Europejskich. W 25. Edycji konkursu został doceniony autorski system EDIS. Za wprowadzenie elektronicznej komunikacji pomiędzy spółdzielnią a mieszkańcami prezes Zarządu SM „Służew nad Dolinką” Grzegorz Jakubiec odebrał z rąk prezesa BCC Pana Marka Goliszewskiego medal europejski.

maj 30, 2014

Relacja z Rodzinnej Majówki na Służewie

W dniu 24-tego maja 2014 roku (sobota) w amfiteatrze parku przy ul. J.S. Bacha odbyła się Rodzinna Majówka na Służewie, którą Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” zorganizowała wspólnie ze Służewskim Domem Kultury.
Czytaj więcej

maj 19, 2014

Rodzinna Majówka na Służewie

Szanowni Mieszkańcy, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” wspólnie ze Służewskim Domem Kultury organizuje Rodzinną Majówkę na naszym amfiteatrze na tyłach budynku przy ul. Bacha 20. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, w szczególności dzieci. Jak co roku będzie wiele atrakcji. Impreza odbędzie się 24 maja (sobota) 2014 roku. Rozpoczęcie od godz. 13.00.

maj 08, 2014

Osiedlowe Górki przejdą przemianę

Zarząd SM "Służew nad Dolinką" prezentuje koncepcję zagospodarowania trawiastego terenu zwanego "górkami" (w centralnej części osiedla - pomiędzy budynkami przy ul. Bacha 10a, Mozarta 6, Bacha 12). Koncepcja obejmuje budowę placu wodnego, linarium, trawiastego boiska, siłowni plenerowej oraz zieleń towarzyszącą. Obecnie (zgodnie z koncepcją) na ten teren przesadzane są drzewa z ul. Mozarta, gdzie wkrótce rozpocznie się budowa nowej inwestycji. Zapraszamy do wyrażania swoich opinii i komentarzy na ten temat na facebooku i na adres e-mail: dzial_eksploatacji@smsnd.pl

kwiecień 09, 2014

W systemie EDIS uruchomiono nowy moduł

Zarząd Spółdzielni uprzejmie informuje, iż w systemie EDIS został uruchomiony moduł "Ankiety". Zapraszamy członków Spółdzielni do wypełnienia zamieszczonych w nim formularzy i wyrażania własnych opinii.

kwiecień 02, 2014

W systemie EDIS zostały uruchomione dwa nowe moduły

Zarząd Spółdzielni uprzejmie informuje, iż w systemie EDIS zostały uruchomione dwa nowe moduły: 1.Aktualności – w module tym zamieszczane będą bieżące informacje związane z funkcjonowaniem Spółdzielni (np. informacje dotyczące terminów, porządek obrad oraz materiały na Wspólne Zebrania Grup Członkowskich oraz Zebranie Przedstawicieli), 2.Wyślij wiadomość – przy pomocy tego modułu możliwe jest wysłanie do Spółdzielni, bezpośrednio z systemu EDIS wiadomości.

Porady prawne
luty 04, 2014

Porady prawne

Zarząd Spółdzielni podjął decyzję, iż w każdy czwartek, począwszy od dnia 13 lutego 2014r., członkowie oraz właściciele lokali pozostających w zasobach Spółdzielni, będą mogli uzyskać w biurze Spółdzielni przy ul. Bacha 31, pokój nr 1, w godzinach 17.00-18.00, poradę prawną z zakresu członkostwa oraz spraw mieszkaniowych (np. kwestie darowizny, spadku itp). Osoby zainteresowane proszone są o uprzednie zapisanie się osobiście w sekretariacie Spółdzielni bądź telefonicznie (nr telefonu: (22) 543-92-00).

luty 03, 2014

EDIS Ruszył!

Uprzejmie informujemy, iż Spółdzielnia uruchomiła system EDIS (Elektroniczne Dokumenty Informacyjne Spółdzielni), który umożliwia między innymi dostęp do stanu konta opłat za lokal, odczytów stanu liczników, możliwość otrzymywania korespondencji ze Spółdzielni drogą elektroniczną (w tym powiadomień o zmianie wysokości opłat), dostęp do dokumentów Spółdzielni, a także możliwość otrzymywania krótkich wiadomości tekstowych (SMS) o awariach, przeglądach itp.
Czytaj więcej