Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Nagroda dla Naszej Spółdzielni - Miejsce Przyjazne Seniorom

W PROM-ie Kultury na Saskiej Kępie odbyła się dzisiaj uroczysta gala wręczenia nagród w ramach konkursu "Miejsce Przyjazne Seniorom", którego organizatorami są Warszawska Rada Seniorów oraz Urząd m.st. Warszawy przy współpracy z dzielnicowymi radami seniorów.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew nad Dolinką otrzymała nagrodę w kategorii "Kultura" za swoją działalność prowadzoną w ramach Klubu Seniora "Służewiak". Nagrodę w imieniu Spółdzielni odebrał Mirosław Kłopotowski - animator kultury odpowiedzialny za działalność "Służewiaka".

Na zdjęciu laureaci konkursu z terenu Dzielnicy Mokotów wraz z Panią Z-ca Burmistrza Anna Lasocką.

Głównym celem akcji "Miejsce Przyjazne Seniorom" jest wyróżnienie i promowanie: instytucji, przedsiębiorstw, organizacji oraz wydarzeń cyklicznych realizowanych na terenie m.st. Warszawy, które są otwarte na potrzeby osób starszych. Promujemy miejsca bez barier architektonicznych, oferujące atrakcyjne i praktyczne dla seniorów zniżki oraz ulgi. Jakość świadczonych usług (płatnych i bezpłatnych) wychodzi poza standardową komunikację z konsumentem i opiera się na zrozumieniu potrzeb osób starszych.

więcej o konkursie: http://www.senioralna.um.warszawa.pl/mps