Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkanocnych!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Komunikat dotyczący działalności Klubu Seniora „Służewiak”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zagrożenie związane z panująca epidemią  Zarząd Spółdzielni podjął decyzję, iż zajęcia ruchowe oraz inne wydarzenia kulturalne w Klubie Seniora „Służewiak” nie  zostaną wznowione w formie stacjonarnej do końca sierpnia br.  W czerwcu i lipcu Klub nadal będzie prowadzić poszczególne zajęcia w formie on-line. W sierpniu planowana jest przerwa w działalności Klubu.

Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość korzystania z przestrzeni Ogrodu Mozarta na tarasie biura Spółdzielni oraz konsultacji indywidualnych z animatorem kultury p. Mirosławem Kłopotowskim. W obu przypadkach prosimy o wcześniejsze umówienie (kom. 519-828-537) celem ustalenia szczegółów.

Liczymy na poprawę sytuacji epidemiologicznej w kraju, co pozwoli zarówno nam, organizatorom  zajęć i wydarzeń kulturalnych, jak i odbiorcom, czyli Państwu - w pełni bezpiecznie funkcjonować w obszarze działalności kulturalnej, jaką oferuje Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”. O wznowieniu zajęć w siedzibie Klubu Seniora „Służewiak” powiadomimy Państwa odrębnym komunikatem.