Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Rozpoczęcie inwestycji "Sonata nad Dolinką"

W najbliższych dniach Spółdzielnia przystąpi do realizacji inwestycji „Sonata nad Dolinką” przy ul. Sonaty/Al. Harcerzy RP, przy zejściu do stacji metra Służew. Powstanie tu 135 mieszkań, garaż podziemny, w którym część miejsc postojowych zarezerwowana będzie dla mieszkańców okolicznych budynków oraz lokale usługowe, w tym jeden z przeznaczeniem na przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej dla mieszkańców. Rozpoczęcie inwestycji poprzedziła przebudowa sieci podziemnych.

Realizacja każdej inwestycji wiąże się z czasowymi niedogodnościami. Pragniemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby realizacja inwestycji była jak najmniej uciążliwa. Jednocześnie z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia, jakie powstaną w trakcie procesu inwestycyjnego.

Informujemy ponadto, że podstawowa obsługa komunikacyjna inwestycji odbywać się będzie bezpośrednio z Al. Harcerzy RP. Jednak ze względów technicznych i organizacyjnych czasami dojazd do budowy odbywał się będzie poprzez ul. Sonaty.

Planowany termin realizacji inwestycji – 24 miesiące.  Po zakończeniu inwestycji teren do niej przyległy zostanie poddany gruntownej renowacji, w tym między innymi zostaną zrewitalizowane ciągi pieszo-jezdne, chodniki oraz zieleń, a duża część środków finansowych z zysku z inwestycji zostanie przeznaczona na remonty w budynkach mieszkalnych.

W przypadku pytań prosimy o bezpośredni kontakt ze Spółdzielnią (adres mailowy: k.kania@smsnd.pl). Pozostajemy do Państwa dyspozycji i postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania.