Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Otwarcie wypożyczalni nr 140 przy ul. Mozarta 1

26 maja 2017 r.  nastąpiło uroczyste otwarcie wypożyczalni dla dorosłych, młodzieży i dzieci nr 140, która ma swoją siedzibę na V piętrze w budynku przy ul. Mozarta 1.

W uroczystości udział wzięli między innymi Zastępca Burmistrza Dzielnicy Mokotów Krzysztof Skolimowski, Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy Grażyna Dubrawska-Zgoła, pracownicy wypożyczalni z Panią Kierownik Elżbietą Mamcarz na czele, członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej Spółdzielni z Przewodniczącym Rafałem Miastowskim na czele, a także przedstawiciele placówek oświatowych i kulturalnych działających na naszym Osiedlu oraz mieszkańcy Spółdzielni. Obecni byli także radni m.st. Warszawy i Dzielnicy Mokotów.


Uroczystość uświetnił występ grupy musicalowej "Orfeusz", działającej pod egidą Służewskiego Domu Kultury, uczennic Zespołu Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego oraz występ zespołu "Ships Went South". Powstanie tej placówki to przede wszystkim zasługa grupy mieszkańców Służewa nad Dolinką, z Panią Ewą Eysymontt na czele, która od wielu lat postulowała i zabiegała o utworzenie biblioteko-wypożyczalni publicznej na terenie Osiedla. Spółdzielnia wsparła te działania i dzięki temu mieszkańcy Służewa nad Dolinką będą mogli korzystać ze zbiorów znajdujących się w placówce.

Wypożyczalnia czynna będzie w poniedziałki w godz. 14:00 - 19:00, we wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godzinach 10:00 - 16:00.