Skip to main content
Radosnych Świąt Wielkiej Nocy!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

„Galeria Sztuki 5 Piętro” – projekt seniorów zakończony

Za nami wyjątkowa z wielu względów wystawa fotografii pt. "Rekwizyt w przestrzeni Miejskiej". Wydarzenie było zwieńczeniem projektu "Galeria Sztuki 5 Piętro" zrealizowanego w ramach Akademii Liderów 60+, dofinansowanego ze środków Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz Miasta Stołeczego Warszawy.

W sobotnie popołudnie 25.11.2017 do siedziby SM "Służew nad Dolinką" przybyło wielu mieszkańców naszego osiedla. Było bardzo nastrojowo, nie tylko ze względu na aranżację zdjęć, ale i atmosferę jaką stworzyli zwiedzający. Nie obyło się bez części oficjalnej, na której Mirosław Kłopotowski (prowadzący warsztaty fototograficzne) krótko streścił historię powstania wystawy i sam pomysł na fotografowanie fotela - głównego bohatera wszystkich zdjęć. Autorami prac są mieszkańcy Służewa, głównie seniorzy ze "Służewiaka". Każdy z uczestników projektu otrzymał pamiątkowy dyplom, a największą nagrodą były liczne komplementy kierowane pod adresem poszczególnych kadrów.Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wystawy.

ps. SM "Służew nad Dolinką" wraz z Klubem Seniora "Służewiak" serdecznie dziękują Gosi Kawce za zrealizowanie wspaniałej fotorelacji z tego wydarzenia.

 
 

fot. Gosia Kawka