Skip to main content
Spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
Zamknij
Z ostatniej chwili
 

Relacja z Rodzinnego Pikniku na Służewie

W dniu 30-tego maja 2015 roku (sobota) w amfiteatrze parku przy ul. J.S. Bacha odbył się Rodzinny Piknik na Służewie, który Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką” zorganizowała wspólnie ze Służewskim Domem Kultury. 
Podczas trwania pikniku na estradzie wystąpili m.in.: grupa tańca nowoczesnego „Hand too Hand”, zespół „Afera”, Hip-Hop Akademia. Na scenie Domisie przedstawiły program estradowy pt.: „Domisie na wakacjach” oraz Bliźniaczki z jednej paczki przedstawiły program animacyjno-muzyczny. W okolicznych alejkach przy amfiteatrze rozmieszczono dmuchane zabawki, kule water-ball. Dzieci mogły za darmo spróbować waty cukrowej oraz przejechać się na kucykach. W trakcie pikniku odbywały się konkursy i animacje dla dzieci i dorosłych z wieloma cennymi upominkami. Rozstrzygnięto również konkurs na najlepszego gospodarza Spółdzielni.
Rodzinny Piknik na Służewie swoją obecnością zaszczycili zaproszeni goście, przedstawiciele firm współpracujących ze Spółdzielnią, członkowie Rady Nadzorczej, członkowie Komitetów Domowych oraz licznie przybyli mieszkańcy Osiedla.
Na zakończenie pikniku o godz. 19.00 na terenie Służewskiego Domu Kultury odbył się plenerowy koncert zespołu Plateau z projektem „Grechuta” ze specjalnym udziałem Soni Bohosiewicz.